Wpływ pozycjonowania

Dodane: 23-07-2014 09:08
Wpływ pozycjonowania Wyszukiwarka Google za każdym razem kiedy szukamy słowa kluczowe to pokazuje liczbę stron posiadających w treści podane frazy. Rzecz jasna chodzi o słowa kluczowe znajdujące się na bezpośrednio...Wyszukiwarka Google za każdym razem kiedy szukamy słowa kluczowe to pokazuje liczbę stron posiadających w treści podane frazy. Rzecz jasna chodzi o słowa kluczowe znajdujące się na bezpośrednio stronach lub w linkach prowadzących do tych stron aczkolwiek tylko tych, które Google przechowuje w swoim indexie.

Niedawno zastanawiałem się jak wiele z tych tysięcy a nawet milionów stron są rzeczywiście stronami z informacjami a ile z nich to tylko różnego rodzaju zaplecza i strony służce w taki czy inny sposób pozycjonowaniu lub promocji innych stron.

Weźmy na przykład takie katalogi - z definicji są to strony służące promowaniu a właściwie to linkowaniu innych stron. Z tego właśnie względu w katalogach pojawia się bardzo dużo różnych słów. Duża część katalogów jakie istnieją gdzieś w sieci w ogóle nie jest uwzględniana w indexie i wyszukiwaniu. Stanowią śmietnik służący jedynie pozycjonowaniu.

Wyjątkiem od tego są katalogi tematyczne i regionalne. Tematyczne katalogi stron służą do gromadzenia informacji o stronach z wybranej branży, umożliwiają wyszukiwanie informacji. Natomiast katalogi regionalne pomagają w odnajdywaniu firm i instytucji w określonych miastach lub regionach. pozycjonowanie stron katowice
W temacie pozycjonowanie katowice warto poczytać również pozostałe informacje.
W temacie pozycjonowanie śląsk warto poczytać również pozostałe informacje.
pozycjonowanie katowice - też dobry
Oprócz tego mogę jeszcze odesłać do: pozycjonowanie katowice - moim zdaniem są to całkiem pomocne materiały.


© 2019 http://dtf.info.pl/